Adatoria Ana Sayfa Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
E-Katalog
   
 
Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Her şey Dahil Sistem

Adatoria Serdivan Kız Apartları olarak misafirlerimize her şey dahil sistemle hizmet vermekteyiz. Her şey dâhil sistemle misafirlerimiz oda ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz ve sınırlama olmaksızın sürekli olarak istifade edebilmektedir. Bu sistemle misafirlerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkânı sağlıyoruz.

Oda Fiyata Dahil Hizmet ve İmkanlarımız:

Su, Sıcak Su, D.Gazlı Isınma, D.Gazlı Ocak, Elektrik, İnternet, Kat ve Bahçe Temizliği


Dairelerimiz

Adatoria Suit Apartları 4,3,2,1, kişilik konseptlerde (2 +1) daireden oluşmaktadır. Tüm dairelerimizde tam eşyalıdır. (2 +1) Dairelerimizde bir çok apart daireden farklı olarak Modern Oturma Grubu, Yemek Masası, D. Gazlı Ocak, 32' Led Lcd T.V ve Yerli yabancı uydu sistemi, Elektrikli Süpürge, Ütü, Ütü Masası, Halı, Sehpa Çamaşırlık, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve Kişi sayısına göre mutfak eşyası bulunmaktadır.

Odalarımız

Adatoria Suit Apartı misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ekipman ve eşyalarla donatılmıştır. Apartımız (2 +1) dairelerden ve 4,3,2,1, kişilik odalardan oluşmaktadır. Kişi sayısı daire ve oda büyüklüğüne göre belirlenmekte olup tüm odalarımızda kişi sayısına göre bazalı tam ortapedik yatak, komidin, iki kapaklı dolap, çalışma masası, yastık, yorgan, alez, boy aynası, halı, gece lambası standart olarak bulunmaktadır.

Güvenlik

Adatoria Serdivan Kız Apartları, misafirlerimizin huzuru yanında güvenliğini de esas almaktadır. Bu kapsamda bina ve çevre güvenliği bahçe girişinde bulunan özel güvenlik görevlisi tarafından sağlanmaktadır ve 24 saat 12 adet iç ve dış mekan kameralar tarafından kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca her katta ve odada erken yangın uyarı sistemi bulunmaktadır. Adatoria Serdivan Kız Apartları, misafirlerimizin güvenliğini düşünmenin yanında ailelerinde huzurunu da merkeze alan bir anlayışla hizmete girmiştir. Apartlarımızda konaklayan tüm misafirlerimize dairelerde bulunan telefonlardan daire numarasını tuşlayarak anında ulaşabilirsiniz.


Bahçe

Adatoria Serdivan Kız Apartları yeşil ve doğa ile içicedir. Misafirlerimizin huzurunu sadece dairelerimizin modernliğiyle sağlanamayacağına inanıyoruz. Bu bakımdan misafirlerimiz için, apartımızın dört bir çevresini güzel havalarda değerlendirebilecekleri stres atabilecekleri yeşille ve doğayla barışık bahçe ve alanlarla donattık.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik ve Hijyen bizim için önemldir. Tüm kat ve bina çevresi, deneyimli personellerimiz tarafından haftalık olarak temizlenmektedir. Bunun yanında her dairelerde misafirlerimizin kendi kullanımlarında çamaşır makinesi ve elektrikli süpürge bulunmaktadır.


Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

Adatoria Serdivan Kız Apartları olarak misafirlerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Bunun yanında kurum olarak misafirlerimize sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Haftalık, aylık veya dönemsel düzenlediğimiz sosyal ve kültürel aktivitelerle bu amaca ulaşmaya çalışıyoruz.
Sanal  Tur
Bizden Haberler
Ulaşım
E-Katalog
İletişim Formu
Tanıtım Videomuz
Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Ana SayfaHakkımızdaİmkanlarımızFoto GaleriNeredeyizÖn KayıtDuyurularımızSanal TurE-KatalogFiyatlarMobil Site
Sakarya Üniversitesi Esentepe Ana Kampüs Çıkışı Migros Market Üstü - Serdivan / Sakarya Sakarya Serdivan Öğrenci Yurt Apart Villa