Adatoria Ana Sayfa Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
E-Katalog
   
 
Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Adatoria Konaklama Hizmetleri markasıyla çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kalteli, Sosyal, Nitelikli Bambaşka Bir Yaşam İstanbul’dan sonra şimdi de Sakarya’da…


İstanbul'dan sonra Adatoria Apart markasıyla Sakarya Serdivan Kampüs Yolu Üzerinde hizmet vermeye başlayan kurumumuz eğitim alanında bir çok alanda gerçekleştirdiği projelerle öğrencilerin yaşam standartlarını yükseltiyor. Yapımına kısa bir süre önce başlanan Serdivan, Sakarya Üniversitesi Esentepe Yerleşkesinin hemen çıkışında yepyeni bir apart konaklama konseptine sahip ultra lüks kompleksimiz 2017 - 2018 dönemine yılına hazır.

Herşey dahil Suit Apart olarak tasarladığımız Adatoria Suit Kız Apartları Sakarya'da ki misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayacak şekilde projelendirildi. Adatoria Suit Kız Apartları 4, 3, 2, 1, kişilik (2 +1) suit odalarıyla her şey dahil sistemle 2017 - 2018 döneminde hizmetinde.

Adatoria Konaklama Hizmetleri olarak İstanbul’un 3 farklı bölgesinde hizmet veren kurumumuz, 2010-2011 döneminden bu yana, Sakarya da  hizmet vermektedir. Apatımız, "Koşulsuz Memnuniyet" ilkesine dayalı çalışma prensibi ile çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.

Apartımız, Toplam Kalite Yönetimi'nden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile her şey dahil olarak hizmet sunmaktadır.

Adatoria Suit Apart sadece bayan misafirlerimize hizmet vermektedir.


 

Binamız

Deprem yönetmeliğine uygun olarak 2017 yılında inşa edilen binamız 3 kattan oluşmakta olup, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonlu ve 7/24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Binamızın güvenliği 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Yurt binasında her katında kablosuz internet sistemi ile ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.

Binamız su kesintisi halinde öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde su deposu ve hidrofor sistemi ile donatılmıştır. Binanın yangın güvenliği için yangın ihbar sistemi, yangın söndürme sistemi gibi bütün ayrıntılar düşünülmüştür.

Ayrıca yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan apartımızda merkezi ısıtma sistemi ile aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Çünkü Adatoria Apart, güven, konfor ve rahat ulaşımın adresidir.

 
Sanal  Tur
Bizden Haberler
Ulaşım
E-Katalog
İletişim Formu
Tanıtım Videomuz
Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri
Ana SayfaHakkımızdaİmkanlarımızFoto GaleriNeredeyizÖn KayıtDuyurularımızSanal TurE-KatalogFiyatlarMobil Site
Sakarya Üniversitesi Esentepe Ana Kampüs Çıkışı Migros Market Üstü - Serdivan / Sakarya Sakarya Serdivan Öğrenci Yurt Apart Villa